عدالت احمدی نژادی!!!!

مسئله آقازاده‌ها در دولت نهم؟ 

۲۹ آبان ۱۳۸۷ - سایت الف

اسامی دو آقازاده آقای احمدی‌نژاد و دو آقازاده آقای مشایی در کاروان 340 (اختصاصی وزارت خارجه) دیده می‌شود این در حالیست که بر اساس اعلام مدیران سازمان حج و زیارت، متقاضیان حجم تمتع برای تشرف به این فریضه باید 17 سال صبر کنند.
 
سازمان حج و زیارت اعلام کرده است که ثبت‌نام‌کنندگانی که تا تاریخ 83.1.31 موفق به نام‌نویسی در حج تمتع شده‌اند، می‌توانند برای رفتن به این سفر روحانی به کاروان‌های مجاز مراجعه کنند.

به گزارش تابناک، این در حالی است که یکی از مدیران سازمان حج و زیارت اعلام کرده است، متقاضیان حج تمتع برای تشرف به این فریضه الهی باید هفده سال صبر کنند.

در این حال، کاروان 340 حج که نام مدیر کاروان آن، وزارت امور خارجه قید شده است، میزبان تعدادی از آقازاده‌هاست.

گفتنی است، در حالی این پرواز اختصاصی، در دوم آذر ماه تهران را به مقصد مدینه منوره ترک می‌کند که بسیاری از سالخوردگان در انتظار نوبت بوده و در حسرت تشرف به مکه مکرمه هستند که متأسفانه شماری از آنان در این حسرت دار فانی را وداع می‌گویند.

 

/ 5 نظر / 39 بازدید
سعید.ک

ایشالله که تصادفی بوده. جدا از این حرفا مکه رفتن لیاقت می خواد نه پارتی. ممنون که بعد از مدتها به من سر زدی[خداحافظ]

محمدحسن

سلام. اطرافیان احمدی نژاد را قبلا مثل خود او می پنداشتم ولی الان نظرم تعدیل شده. ضمنا توجه کنید که فرق می کند آقازاده ها را با پارتی بفرستیم مکه و کدینه یا اینکه تمام دولت و مملکت رو دودستی در اختیار خود و خانواده و حزب خود قرار دهیم....!

سلام .برادر محترم حدا قل حقوق نگرفتن احمدی نژاد در طی 8 سال را هم می نوشتی.اگر محاسبه کنی حدودا 960.000.000 تومان می شود.خواهشا فقط مقداری واقع نگر باشید.ممنون

تهران 2014

سلام.به نظر شما آقازاده دکتر روحانی چرا خودکشی کرده.آیا واقعا کسی خودکشی کرده باید در حرم امام ره دفن بشه.این یعنی انتقال عدالت به آن دنیا!دقیقا با آقازاده روحانی مثل بقیه مردم رفتار میشه.خیلی جالبه! اگه خواستی دلیل خودکشی فرزندش را میگم.